ContiPremiumContact 2Prvá pneumatika s 3D drážkamipopispneumatika určená pre kategóriu rýchlosti H; V; W / Z.ContiPremiumContact 2 prináša nový technický smer v dizajne behúňa - 3D drážky.Tieto 3D drážky účinne zvyšujú tuhosť blokov behúňa; ktoré im pomáhajú stabilizovaťBlokové bloky pre brzdenie a záber. Je navrhnutý premenlivý rozstup drážoktakým spôsobom; aby sa zvýšila prietoková rýchlosť vody v drážkach; čím sa skráti dráha brzdenia namokrých ciest a znižuje riziko aquaplaningu. Spojením dezénu s treťou generáciou oxidu kremičitého;životnosť škrupín sa zvýšila o 12% v porovnaní s predchádzajúcim.vlastnosti- Krátka brzdná dráha na suchých a mokrých cestách- Vynikajúca drenáž a minimalizácia aquaplaningu- silikón tretej generácie - vysoký kilometrový výkon- Variabilná rozteč drážok - výborná manipulácia- Asymetrický; pasový vzor - pokojná pohodlná jazda
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 86 (530kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 55.27 l |
| EPREL | 587951 |
| Dezén | ContiPremiumContact 2 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo