ContiWinterContact TS810S - Zimní športovec s najlepšími jazdnými vlastnosťami. Športová zimná pneumatika ContiWinterContact TS 810 Sport spojuje najlepšiu ovládateľnosť vozidla s dobrou priľnavosťou na mokrom povrchu a bezpečnými jazdnými vlastnosťami na zasnežených cestách. Tuhé rameno pneumatiky má vynikajúce vodiace vlastnosti pri jazde v zákrutách. Pásový dezén pripomínajúci letné pneumatiky zaisťuje najkratšiu brzdnú dráhu na suchej vozovke.Lepšiu ovládateľnosť vozidla na zimnej vozovke zabezpečujú šikmo postavené lamely v tvare T na blokoch vnútornej strany pneumatiky. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: -3PMSF.- Asymetrický dezén zameraný na športovú jazdu športových luxusných vozidiel. - Vysoká obvodová tuhosť zaručuje výborné vedenie a precízne presný prejazd zákrutami.- Inovovaná behúňová zmes a pásový dezén zaručujú výbornú priľnavosť k mokrej vozovke- vynikajúca odolnosť voči vzniku aquaplaningu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 479241 |
| Objem | 88.42 l |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | ContiWinterContact TS 810 S |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo