ContiWinterContact TS 790 VMaximálny výkon; najnovšie technológiepopisNová pneumatika Continental Top-of-Line je určená najmä pre vysokorýchlostné vozidlá.Toto je prvý zimný asymetrický dezén s patentovaným systémom lamel CLS. K dispozícii sú priečne lamelyzvýšené zábery jednotlivých obrázkov; vonkajšia strana obsahujúca robustné bloky vás udrží ešte rýchlejšiepriechod krivkou; vnútro s množstvom malých postáv a sériou drenážnych drážokmokrú alebo vlhkú odolnosť proti snehu. Pneumatika je navrhnutá na vysokú úroveňale jeho pohodlie a vlastnosti ocenia vodič aj v štandardných jazdných podmienkach v Českej republike.vlastnosti- Zimný asymetrický vzor dezénu s patentovaným systémom lamel CLS- Vynikajúca manipulácia a vynikajúci brzdný účinok na suchých cestách- Dokonalé vlastnosti na snehu a ľade- Významná odolnosť voči aquaplaningu
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 98 (750kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 80.82 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 479481 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | ContiWinterContact TS 790 V |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo