ContiWinterContact TS 780 - Pre stredné triedy a kompaktná vozidlá. ContiWinterContact TS 780 je ďalším kontinentálnym záujmom stavba bola vysvetlená novou vedou - bionikou; ktorou sa uplatňujú prvky; ktoré sú inšpirované prírodou do technológie výroby pneumatík. Vlastnosti typických lúčov vo forme plástov sú veľké vo všetkých smeroch a zlepšené riadenie v rohoch.Cestujúci ocenia najmä nízke hluk pri valcovaní behúňa. Vylepšené vlastnosti na mokrom povrchu pomáhajú smerovo orientovanému vzoru.Zvláštna pozornosť sa venuje vynikajúcemu brzdnému výkonu na snehu aj na ľade.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Vynikajúca stabilita v zatáčke.- Mimoriadny výstrel.- Vynikajúci výkon na snehu a ľade.- Vysoká odolnosť voči aquaplaningu.- Nízka hladina hluku.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 175 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R13 |
| Hmotnostný index | 82 (475kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | E |
| Objem | 45.47 l |
| EPREL | 505968 |
| Dezén | ContiWinterContact TS 780 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo