SCORPION ZERO - Unikátna vysoko výkonná pneumatika pre najnovšie typy SUV a ľahkých nákladných vozidiel. Pneumatika Scorpion Zero je určená pre použitie na vozovkách a ponúka vysoké pohodlie pri vysokých rýchlostiach; nízku hlučnosť; presné ovládanie a rýchlu odozvu riadenia.Jej technické vlastnosti zaisťujú maximálny výkon; bezpečnosť a vynikajúcu trakciu. Dezén pneumatiky: Exkluzívny dezén "Z"; nízky profil a charakteristický žltý škorpión na bočnici vytvára z príťažlivého designu idálnu voľbu pre výkonné 4x4 prezutie; vrátane širších liatinových kolies. Scorpion Zero dodáva osobitý výraz najsilnejším automobilom 4WD so všetkou bezpečnosťou a štýlom Pirelli. Dezén "Z" tvarovaný priečnymi blokmi vzorky. Pozdĺžne drážky a zaoblené ramenné bloky. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - má pouze M+S!- perfektný výkon na mokrom povrchu.- osobitý dizajn.- nízka hlučnosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 116.42 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 594232 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | SCORPION ZERO |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo