COMFORT-LIFE 2 - Spoľahlivá pneumatika. Dosiahnite nové výšiny v oblasti komfortu.Komfortná a tichá jazda.Optimalizované jazdné vlastnosti.Vysoká odolnosť proti aquaplaningu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 155 mm |
| Profil | 80 % |
| Priemer | R13 |
| Hmotnostný index | 79 (437kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 40.66 l |
| EPREL | 492846 |
| Dezén | COMFORT-LIFE 2 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo