Vďaka novému zloženiu behúňovej zmesi a patentovanej Extreme Safety technológii; má pneumatika Excellence lepší odvod vody a tým aj zlepšený brzdný účinok na mokre. Pneumatika Excellence ponúka lepšiu ovládateľnosť v prípade športovej jazdy. Je tomu tak vďaka pevným ramenným blokom a špirálovej vložke pod behúňom. Pneumatika sa pýši zníženou hladinou hlučnosti. Za tichú jazdu vďačí špeciálnemu duálnemu usporiadanie; posunutie blokov a gumové vložke pätky pneumatiky rovnakej šírky. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - behúňová zmes s obsahom siliky - ramenné stabilizátory pre prenos zaťaženia počas náročných manévrov - progresívne špirálny vrstva pod behúňom pre lepšie rozloženie tlaku na celú kontaktnú plochu
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 94 (670kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 528963 |
| Objem | 112.82 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | EXCELLENCE |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo