EFFICIENTGRIP - Ekologická pneumatika navrhnutá pre nižšiu spotrebu paliva pri zachovaní výkonu a bezpečnosti.Objavte veľké úspory s pneumatikou EfficientGrip; pneumatiku spoločnosti Goodyear šetriaci palivo: odolná a ekologická pneumatika s mnohými užitočnými vlastnosťami.Pneumatika EfficientGrip prejde pred výmenou viac kilometrov. Siliková zmes dezénu umožňuje dlhšiu životnosť pneumatiky; čo šetrí vaše peniaze.S pneumatikou EfficientGrip využívajúcou technológiu šetrenia paliva FuelSaving ušetrí vaše vozidlo benzín a zanechá po sebe menšiu uhlíkovú stopu. Vďaka kombinácii ľahkej konštrukcie so zdokonalenými materiálmi zmesi dezénu potrebuje pneumatika EfficientGrip menej energie na pretáčanie. Výsledkom sú nižšie náklady na palivo a menej emisií CO2 počas každej cesty.Vďaka jedinečnému povrchu dezénu a usporiadaniu lamiel; ktoré odvádzajú vodu; ponúka pneumatika EfficientGrip lepší výkon na mokrom povrchu a kratšiu brzdnú dráhu ako iné pneumatiky v jej triede.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:-Šetří palivo i životné prostredie.- Dlhá životnosť.- Lepšie brzdenie na mokrej vozovke.- Tichá a pohodlná jazda.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 529046 |
| Objem | 111.98 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Špecifikácia | AO |
| Dezén | EFFICIENTGRIP |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo