Off Road a SUV zimná pneumatika Michelin LATITUDE ALPIN je určená pre terénne vozidlá s kratšou brzdnou dráhou na vlhkej vozovke pri 80 km / h až o 4 metre oproti jej hlavným konkurentom.Má lepšiu ovládateľnosť na snehu a dlhý kilometrový nájazd.Najdôležitejšie Vlastnosti; charakteristiky:- 3PMSF.- Skvelé jazdné vlastnosti.- Dlhá životnosť.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 408467 |
| Objem | 103.60 l |
| Špecifikácia | N1 |
| Dezén | LATITUDE ALPIN |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo