ContiWinterContact TS 800 - Nový štandard bezpečnosti v zime.Pneumatika ContiWinterContact TS 800 používa nový tvar "šesťhranných lamiel"; novú behúňovou zmes a agresívny smerový dezén so širokými priečnymi V drážkami.Kombinácia modernej technológie výroby behúňovej zmesi a konštrukcie plášťa prináša ešte lepšie jazdné vlastnosti na snehu a ľade; výbornú odolnosť voči vzniku aquaplaningu a zároveň zlepšenie životnosti pri zachovaní komfortnej a tichej jazdy po suchých či mokrých vozovkách.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Atraktívny smerový dezén.- Hydrodynamický odvod vody.- Vyššia stabilita pri prejazde zákrutou.- Tichá; komfortná jazda a vyššia smerová tuhosť.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 155 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R13 |
| Hmotnostný index | 73 (365kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | E |
| Objem | 34.39 l |
| EPREL | 506232 |
| Dezén | ContiWinterContact TS 800 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo