Pneumatika Yokohama Geolandar G95 je určená pre rôzne typy vozidiel; ako sú SUV; crossovery a pickupy; a je navrhnutá pre jazdu po ceste aj mimo nej. Geolandar G95 má vylepšenú zmes gumy a dezén vzorku; ktoré umožňujú vynikajúcu priľnavosť a riadenie ako na suchom; tak aj na mokrom povrchu.Vďaka inovatívnym technológiám má táto pneumatika pohodlnú jazdu; čo je dôležité pre dlhé trasy alebo pre mestské podmienky. Konštrukcia pneumatiky a použitá zmes gumy sú navrhnuté tak; aby maximalizovali životnosť pneumatiky a minimalizovali opotrebovanie. Aj keď je Geolandar G95 predovšetkým cestná pneumatika; má tiež určité schopnosti pre mierny terén. To znamená; že sa môže vysporiadať s ľahkým terénom; blatom a neznačenými cestami.Kľúčové vlastnosti:- Výkon na suchu aj mokru- Jazdný komfort- Odolnosť- Vlastnosti pre off-road
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 105.00 l |
| EPREL | 646008 |
| Dezén | GEOLANDAR G95 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo