Wrangler HP AW je skutočne univerzálny vysokovýkonný automobil 4x4 a SUV. vďakanajnovšia konštrukcia dezénu SmartTRED a nová technológia Weather Reactive Technology ponúka pneumatikuWrangler HP AW Vynikajúce uchopenie; ovládanie; brzdné vlastnosti a možnosti snímaniapovrchoch.Najdôležitejšie vlastnosti a vlastnosti:- jedinečná technológia reakcie počasia schopná reagovať na reakcie počasia- lepšie odvodnenie; odolné voči aquaplaningu- veľmi tiché
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 611858 |
| Objem | 138.85 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Dezén | WRANGLER HP ALL WEATHER |
| DOT | 2022 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo