Najnovší prírastok do rodiny Pirelli UHP v prevedení Run Flat-Nový atraktívny asimetrický dezén s vynikajúcimi vlastnosťami brzdenia a ovládania -Nová vysoko priľnavá zmes -Vysoká odolnosť proti aquaplaningu -Zdokonalená štrukturálna tuhosť pre zvýšenie výkonu riadenia a celistvosti
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 95.42 l |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| EPREL | 594267 |
| Špecifikácia | * |
| DOT | 2019 |
| Dezén | P ZERO RUN FLAT |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Run Flat |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo