Off Road a SUV letné pneumatiky Michelin LATITUDE SPORT sú určené pre najvýkonnejšie vozidlá 4x4 cestného typu.Tieto pneu Michelin majú rozšírený nulový nárazník; ktorý zaručuje jedinečnú odolnosť pneu na vozovke.Pneu zaisťujú skvelú ovládateľnosť riadenia na suchom i mokrom a bahnitom teréne. Pneumatiky výborne priľnú k vozovke pri prechádzaní zákrutou.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 107.99 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 412160 |
| Špecifikácia | N0 |
| DOT | 2025 |
| Dezén | LATITUDE SPORT |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo