Sava Intensa UHP - Extrémne výkonná letná pneumatika s výnimočnou ovládateľnosťou na suchom povrchu.S pneumatikou Sava intensa uhp získajte z každej jazdy viac. Ovládateľnosť na mokrom aj suchom povrchu požadovaná vodičmi vysokovýkonných automobilov s dizajnom šetriacim palivo; ktorý do nádrže pridá ďalšie kilometre.Pre radosť z jazdy – užite si presvedčivú ovládateľnosť s pneumatikami Sava intensa uhp. Vzor dezénu má tuhý vonkajší ramenný blok pre znamenitú priľnavosť v zatáčkach. Riadenie precízne a pod kontrolou vďaka veľkej stredovej lamele.PnePneumatika Sava intensa uhp využíva celosilikovú zmes dezénu pre spoľahlivú priľnavosť a kratšiu brzdnú dráhu na mokrom povrchu.Široké drážky v dezéne rýchlo odvádzajú vodu pri silnom daždiumatiky; ktoré sa rýchlejšie točia; potrebujú menej energie a šetria náklady na palivo.Pneumatika Sava intensa uhp spája ľahkú konštrukciu s optimálnou tuhosťou pre lepšiu palivovú účinnosť a nižšie emisie CO2 .Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Precízna ovládateľnosť na suchom povrchu.- Nízka spotreba paliva.- Osvedčený výkon na mokrom povrchu.- Nízka hladina hluku.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 609953 |
| Objem | 96.21 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Dezén | INTENSA UHP |
| DOT | 2021 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo