Sava SAVA ADAPTO HP MS Pneumatika; ktorá prináša vysokoúčinnú ovládateľnosť počas celého roka.Celoročná pneumatika adapto hp je ideálnou voľbou pre vodičov vysokovýkonných automobilov; ktorým záleží na cene. Stála ovládateľnosť a priľnavosť od jari do zimy za rozumnú cenu.Pneumatiky Sava adapto hp využívajú špeciálnu zmes gumy; ktorá si zachováva stupeň priľnavosti vo všetkých poveternostných podmienkach.Radiálne hrany v zime poskytujú ešte vyššiu trakciu. Symbol snehovej vločky označuje; že pneumatika Sava adapto spĺňa prísne priemyselné normy pre zimné pneumatiky.Užite si náročnú jazdu v daždi; snehu či slnečnom počasí. Pneumatika sa prispôsobuje zmenám ročných období. V lete prináša správnu úroveň tuhosti; kým v zime zostáva pružná a zachováva si dobrú ovládateľnosť.Jazdite sebaisto na mokrom povrchu. Smerový dizajn dezénu obsahuje široké drážky; ktoré ľahko rozptyľujú vodu; čo znižuje riziko akquaplaningu.Vzor dezénu je vytvorený tak; aby znižoval úroveň hluku a prinášal tak plynulú a tichú jazdu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Priľnavosť v každom počasí.- Vysokoúčinná ovládateľnosť.- Odolnosť proti akvaplaningu.- Tichá a pohodlná jazda.-3PMSF.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 86 (530kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 612524 |
| Objem | 65.74 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | ADAPTO HP MS |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo