Sava Adapto - Celoročná pneumatika poskytujúca dobrý výkon – v daždi; na snehu; v slnečnom počasí.Vodičom; ktorí sa chcú vyhnúť ťažkostiam a výdavkom spojeným s letnými a zimnými pneumatikami; sme priniesli celoročnú pneumatiku adapto. Táto cenovo dostupná pneumatika sa prispôsobuje sezónnym zmenám počasia – od horúcich letných dní po sneh a ľad.Pneumatika Sava Adapto sa vyznačuje špeciálnou silikónovou zložkou podporujúcou vysokú priľnavosť počas celého roka – bez ohľadu na počasie. Symbol snehovej vločky znamená; že tento produkt spĺňa prísne normy; ktoré sa požadujú od zimných pneumatík.Prispôsobovaním sa počasiu poskytuje dezénová zložka správnu tvrdosť pneumatiky v lete a zachovanie flexibility v zime.Výsledkom je spoľahlivé ovládanie vozidla a brzdenie vo všetkých poveternostných podmienkach. Priľnavá okrajová časť dezénu zvyšuje pohon pneumatiky na cestách v zimnom období.Jazdite s istotou na mokrých cestách. Široké dezénové drážky bez problémov rozptyľujú vodu; čím znižujú riziko vzniku aquaplaningu.Tichšie pneumatiky znamenajú pohodlnejšiu jazdu a menšie hlukové znečistenie prostredia. Pre pneumatiky Adapto sme vyvinuli dezénovú štruktúru; ktorá ovplyvňuje úroveň hluku a zabezpečuje plynulejšiu jazdu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Priľnavosť v každom počasí.- Skvelá ovládateľnosť a brzdné vlastnosti po celý rok.- Odolnosť proti aquaplaningu.- Tichá a pohodlná jazda.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | E |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 652482 |
| Objem | 69.88 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | ADAPTO |
| DOT | 2024 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo