ContiWinterContact™ TS 830 P ContiSeal - Bezpečne v zime s výkonnými vozidlami.Vďaka rovnomernému rozloženiu tuhosti v dezénových blokoch a rovnomernej distribúcii kontaktného tlaku; vykazuje pneumatika ContiWinterContact™ TS 830 P menšie a rovnomernejšie opotrebovanie. Výsledkom je samozrejme dlhšia životnosť pneu.Vysoká tuhosť blokov dezénu v stredovej časti a v obvodovom smere a veľký počet lamiel s optimalizovanou zostavou adhéznych hrán zaručuje vynikajúci brzdný výkon na mokrom povrchu; rovnako ako na snehu a ľade.Vysoký počet blokov a lamiel v ramenných oblastiach a použitie „zámočkových“ sínusových lamiel vytvára viac adhéznych hrán a zvyšuje tak trakčnú silu na snehu.ContiSeal™: Samozaceľujúce pneumatiky: ContiSeal™ znižuje následky poškodenia dezénu pneumatiky: defekty až do priemeru 5 mm (napr. klincom) sa vďaka jedinečnej technológii ihneď utesnia.Nepretržitá pojazdnosť a nezmenený dojazd – žiadna potreba okamžitého zastavenia alebo výmeny pneumatiky na krajnici (pozrite si technické pokyny nižšie).Neobmedzené jazdné vlastnosti; identické s pneumatikami bez technológie ContiSeal™ za normálnych podmienok prevádzky.Sériová pneumatika; ktorá sa utesní samaNajdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- ContiSeal™: Samozaceľujúce pneumatiky.- 3PMSF.- Výnimočná brzdná sila na snehu a ľade.- Lepší záber na snehu.- Dlhá životnosť.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 479208 |
| Objem | 68.50 l |
| Dezén | ContiWinterContact TS 830 P |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Samozacelující |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo