Pneumatika Dynapro HP RA23 je vysoko výkonná pneumatika pre luxusné a silné SUV vozidlá s rýchlostným indexom "H". Agresívny dizajn vzorky zlepšuje bezpečie; tichosť; komfort a stabilitu jazdy a tým zlepšuje "Off road" výkon vozidla. Jedinečný dizajn bočnice zaisťuje elegantné línie vozov triedy SUV. Maximálna priľnavosť za suchých a mokrých podmienok vďaka smerovému dizajnu behúňa a najnovšiu technológiu silica zmesi. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - tichosť - komfort a stabilita - najnovšie technológie silica zmesou
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 94.90 l |
| Dezén | RA23 Dynapro HP |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 470497 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo