Letné pneu Michelin Exalto PE2 je Inovácia vychádzajúca zo závodných technológií: nová zmes ALM (Adherencia et Longévite Maximisées) s väčšou priľnavosťou;maximálne efektívny odvod vody vďaka prerezanému asymetrickému dezénu a optimálnemu umiestneniu drážok.Michelin Pilot Exalto PE2 zaručuje presné a okamžité reakcie za všetkých podmienok; VCP (Variable Contact Patch) ponúka vzrastajúcu veľkosť kontaktnej plochy v zákrutách.To ju zaistí možnú vyššiu rýchlosť pri prejazde zákrutou. Oproti predchodcovi citeľne držia lepšie stopu a to aj pri vyhýbacom manévri. Pri prudkom brzdení je brzdná dráha kratšia o 4%.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 92 (630kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 412732 |
| Objem | 68.32 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Špecifikácia | N0 |
| Dezén | PILOT EXALTO PE2 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo