Continental ECO CONTACT EP je pneumatika s dlhou životnosťou a úsporou paliva.Pneumatika ponúka lepší brzdný účinok; vysokú bezpečnosť za mokra a vynikajúci komfort.Kontinentálny ECO CONTACT EP je postupne nahradený vzorom dezénu ContiEcoContact 3.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 175 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 77 (412kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 45.20 l |
| EPREL | 481350 |
| Dezén | ContiEcoContact EP |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo