I`ZEN KW27 je asymetrická zimná pneumatika s vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami.KW27 má špeciálnu zmes s obsahom siliky; ktorá zlepšuje brzdný účinok za mokra.Ideálna voľba pre sportovné automobily a prémiová vozidla.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Výborné trakčné vlastnosti na snehu.- Vynikajúce jazdné vlastnosti.- Vysoká odolnosť proti vzniku aquaplaningu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 92 (630kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | E |
| Spotreba paliva | C |
| Dezén | KW27 |
| EÚ smernica | 1222/2009 |
| Objem | 115.64 l |
| Duša | TL |
| Druh | Štandardné |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 74 dB |
| Trieda vozidla | C1 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo