ContiEcoContact 3popispneumatika určená pre kategóriu rýchlosti T / H.Inovatívna zmes kremeňa s novou koncepciou polymérov prináša novú úroveň bezpečnostina suchých a mokrých cestách. Vynikajúce skrátenie brzdnej vzdialenosti je dosiahnuté použitímtuhý asymetrický vzor dezénu; osvedčený bionický profil a moderný konceptzmes behúňa (až 10% zníženie brzdnej vzdialenosti predchodcom). Charakter pásuvzorec behúňa znižuje opotrebenie a ponúka zákazníkom ďalšiu výhodu: nízka spotreba paliva.vlastnosti- Výrazné skrátenie brzdnej vzdialenosti v suchom i mokrom stave- vynikajúce zaobchádzanie v mimoriadnych situáciách- Nízka spotreba paliva- Vysoký komfort jazdy a nízky hluk
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 175 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 77 (412kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 45.20 l |
| EPREL | 481310 |
| Dezén | ContiEcoContact 3 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo