WINTER SOTTOZEROIdeálne pre športové automobily a vysoko výkonné limuzíny a kombi. Vynikajúca priľnavosť na snehu prispieva k zvýšenej bezpečnosti riadenia na snehu.Priľnavosť na mokrom alebo zasneženom povrchu neobmedzuje pohodlie riadenia pri bežných podmienkach.Priečne a diagonálne žliabky nezadržiavajú sneh; zvyšujú trakciu a brzdenie na zasnežených povrchoch. Vysoký akustický komfort a nízky odpor valivého trenia.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Nízky valivý odpor.- Odolnosť proti aquaplaningu.- Presná ovládateľnosť.- Vynikajúci záber na snehu.- 3PMSF.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 305 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 158.70 l |
| EPREL | 594197 |
| Dezén | WINTER 240 SOTTOZERO |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo