UltraGrip Na zaistenie bezpečnosti; trakcie a výkonnosti v najhorších zimných podmienkach vozovky sa hodí pneumatika UltraGrip pre vozidlá SUV. Táto zimná pneumatika ponúka bezpečnosť a ovládateľnosť vo všetkých zimných podmienkach a spĺňa svoje označenie vďaka mimoriadnej trakcii a adhézii na mokrých; zľadovatených alebo zasnežených cestách. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: Vynikajúcí odolnosť proti aquaplaningu. Dobrá trakcia za všetkých situácií.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | E |
| Objem | 111.98 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 530233 |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Dezén | ULTRA GRIP |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo