KRISTALL 4X4 - Vysokovýkonná zimná pneumatika pre vozidlá 4x4 a SUV.Pneumatika Kristall 4x4 pomáva vášmu vozidlu SUV zvládať najdrsnejšie zimné cesty. Ponúka kratšiu brzdnú dráhu; spoľahlivú ovládateľnosť v zime a záber; ktorému môžete dôverovať. A to všetko v tichom pohodlí.Pneumatika Kristall 4x4 obsahuje špeciálnu silikovú zmes; vďaka ktorej pneumatika zostáva pružná aj pri nízkej teplote. Táto vlastnosť pridáva záber; ktorý zabezpečuje krátku brzdnú dráhu na nepredvídateľných zimných cestách.Na dlhých zimných cestách oddychujte v tichu vďaka dezénu pneumatiky Kristall 4x4 so striedavým usporiadaním blokov; ktoré znižuje hluk vozovky.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Krátka brzdná dráha na mokrých a zimných cestách.- Spoľahlivá ovládateľnosť.- Tichá pohodlná jazda.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 110 (1060kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 148.57 l |
| EPREL | 611319 |
| Dezén | KRISTALL 4x4 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo