| Sezóna | Letné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 101 (825kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Run Flat |
| Objem | 125.21 l |
| EPREL | 444525 |
| Dezén | RXMOTION U11 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo