| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | S |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 110.95 l |
| EPREL | 441649 |
| Dezén | RXQUEST H/T01 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo