BFGoodrich All-Terrain T/A KO3 je všestranná terénna pneumatika; ktorá spája výbornú trakciu v teréne aj na ceste so zvýšenou odolnosťou a dlhou životnosťou.Vďaka novému dezénu; robustnej konštrukcii a 3PMSF certifikácii ponúka lepší výkon v bahne; snehu a náročných povrchoch ako predchádzajúce generácie; a zároveň si zachováva komfortné a stabilné správanie na bežnej ceste.Pneumatika je navrhnutá tak; aby odolávala náročným podmienkam; chránila bočnice a zvyšovala istotu jazdy pri off-road aj každodennej prevádzke.Hlavné výhody- vynikajúca terénna trakcia - agresívny dezén- odolnosť a dlhá životnosť- silné bočnice s CoreGard Technology- jazdné pohodlie aj na ceste
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 31x10.5 mm |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | Q |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Objem | 119.00 l |
| Trieda vozidla | C2 |
| Dezén | ALL-TERRAIN T/A KO3 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | All Terrain |
| Duša | TL |
| Hlučnosť | 0 dB |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo