Michelin Pilot Sport 5 Energy je výkonná letná pneumatika; ktorá spája športové jazdné vlastnosti s energetickou efektivitou.Pneumatiky sú navrhnuté tak; aby ponúkali rýchlu reakciu riadenia; vysokú úroveň bezpečnosti a dlhú životnosť; a zároveň optimalizovali spotrebu energie – čo je výhoda najmä pre moderné vozidlá vrátane benzínových;hybridných aj elektrických vozidiel.Pilot Sport5Energy využíva technológie prevzaté z motoršportu pre presný prenos riadenia na vozovku a získala triedu "A" v európskom značení pre priľnavosť na mokrom aj energetickú účinnosť.Hlavné výhody- športový jazdný charakter- vysoká bezpečnosť na mokrom povrchu- optimalizovaná energetická účinnosť- dlhá životnosť dezénu
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 101 (825kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| Objem | 89.52 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 2416409 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | PILOT SPORT 5 ENERGY |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo