Michelin Pilot Sport A/S 4 je vysoko výkonná cestná pneumatika navrhnutá pre vodičov športových vozidiel; ktorí požadujú maximálnu priľnavosť; presné riadenie a stabilný výkon v širokom teplotnom rozsahu.Vďaka pokročilej zmesi a asymetrickému dezénu poskytuje vynikajúcu trakciu na mokrom povrchu; vysokú úroveň kontroly pri dynamickej jazde a dlhodobo konzistentnú výkonnosť.Pneumatika nie je homologovaná symbolom 3PMSF; a preto je určená pre letnú prevádzku v európskych podmienkach.Hlavná charakteristika:športová UHP pneumatika pre dynamickú jazduvynikajúca priľnavosť a kontrola na mokrej vozovkepresná odozva riadenia a stabilita vo vysokých rýchlostiachvýkonná zmes pre konzistentný výkon v širšom teplotnom rozsahuvhodná pre výkonné vozidlá a vodičov preferujúcich maximálnu istotu a ovládateľnosť
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 114 (1180kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 121.80 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1776217 |
| Špecifikácia | LR |
| Dezén | PILOT SPORT A/S 4 |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo