Michelin e.Primacy 2 je moderná letná pneumatika navrhnutá pre energetickú účinnosť; dlhú životnosť a bezpečnú jazdu.Pneumatiky sú vyvinuté v spolupráci s výrobcami automobilov a sú vhodné pre bežné osobné vozidlá; hybridné aj elektrické vozidlá; kde kľúčovými hodnotami sú úspornosť; stabilita a komfort.Vďaka nízkemu valivému odporu dosahujú lepšiu spotrebu paliva alebo optimalizovaný dojazd elektromobilov a hybridov; pričom si zachovávajú vysoké bezpečnostné vlastnosti aj po dlhšiu dobu používania.Hlavné výhody- optimalizovaná energetická účinnosť- nízky valivý odpor- spoľahlivá priľnavosť na mokrom povrchu- dlhá životnosť- komfortná a tichá jazda
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | A |
| Objem | 80.25 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1670131 |
| Špecifikácia | MO |
| Dezén | E PRIMACY 2 |
| Druh | EV |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo