Michelin Primacy 5 Energy je prémiová letná pneumatika navrhnutá pre bezpečnú; pohodlnú a efektívnu jazdu v každodennej prevádzke.Moderné technológie a nové zmesi gumy zaisťujú vynikajúcu priľnavosť na mokrom povrchu aj pri opotrebovaní; nízky valivý odpor pre úspornejšiu spotrebu paliva a dlhú životnosť dezénu.Vďaka tomu je ideálnou voľbou pre vodičov; ktorí chcú bezpečie; komfort a dlhú životnosť pneumatík.Hlavné výhody- skvelá priľnavosť na mokrom povrchu- vyššia odolnosť voči opotrebovaniu- znížený valivý odpor- komfortná a tichá jazda- vynikajúci výkon po celú dobu životnosti
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 102 (850kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| Objem | 91.21 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 2467194 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | PRIMACY 5 ENERGY |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo