IH61A iON ST AS SUV je vhodná pre elektrické SUV vozy.Díky inovativní iON technologies posouvá pneumatika iON ST AS hranice z hľadiska prilnavosti; hluku a opotřebení běhounu.Zloženie ProDurable; sestávajúce s pokročilými plnivami a pružnými gumovými materiálmi; umožňuje vyšší nájazd bez strát výkonnosti na snehu.Vďaka hmotnosti batérií sú elektromobily až o 30 % ťažšie než vozidlá so spaľovacími motormi a v dôsledku toho sa pneumatiky často opotrebovávajú nerovnomerne. Elektromotory sú téměř bezhlučné; čo pozná; že vodič viac vníma hluk pneumatiky. Vďaka technology and Sound Absorber ponúka pneumatika iON ST AS tichou a príjemnú jazdu pri všetkých rýchlostiachHlučnosť pneumatík so zásadným spôsobom zníženia s využitím technológií Opti Pitch. iON ST AS má optimalizovaný počet a veľkosť drážek; čo je umožnené tým; že počujeme; čo je dôležité.Pneumatika je navrhnutá tak; aby sa dala do určitej miery nastaviť v závislosti od smeru prúdenia a potom prúdi kvapalina a udržiava sa prúdenie vzduchu. Dotýkajú sa zeme postupne; aký hluk vzduchu sníva.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | B |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Dezén | IH61A iON ST AS SUV |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
| Druh | EV |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo