Dlhší dojazd; menší dopad; vylepšené elektrické vozidláS inovatívnou technológiou iON OD SPOLOČNOSTI HANKOOK posúva iON GT hranice nielen z hľadiska priľnavosti; ale aj z hľadiska hluku a opotrebovania dezénu.Batériové elektrické vozidlá a plug-in hybridné vozidlá majú podobné vlastnosti; takže špecifické pneumatiky EV sú vhodné pre oba typy.Rovnomerné opotrebovanie dezénu - rovnomerné zaoblenie.Predĺžená životnosť dezénu - dezén Opti.Ďalšie zníženie valivého odporu - technológia Opti Cure.Ochrana proti hluku (patentovaná technológia s kukuričnými šupkami).Minimálny hluk dezénu - technológia Opti Pitch.ProGrip Compound - Vyššia priľnavosť na mokrom povrchu vďaka kombinácii oxidu kremičitého s vysokou hustotou a inovatívnych; ekologických materiálov.Vylepšená stabilita v zákrutách - technológia Grip Boost.Lepšia ovládateľnosť pri vysokých rýchlostiach - aramidový hybridný výstužný nárazník.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 89 (580kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Druh | EV |
| EPREL | 2277055 |
| Dezén | IK41 iON GT |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 68 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo