Hankook K129A Ventus S1 evo Z X je prémiová letná pneumatika určená pre výkonné osobné vozidlá a SUV; ktorá kombinuje športový charakter s vysokou úrovňou bezpečnosti a komfortu. Model vychádza z technológií používaných v motorsporte a je navrhnutý pre vodičov; ktorí požadujú maximálnu kontrolu nad vozidlom aj pri dynamickej jazde.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:Vynikajúca priľnavosť za sucha aj mokraŠportová ovládateľnosť a stabilitaEfektívny odvod vodyNízka hlučnosť a komfort jazdyDlhá životnosť a rovnomerné opotrebenie
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 2071448 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | K129A Ventus S1 evo Z X |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo