Cooper Tires Discoverer A/T je robustná all-terrain (A/T) pneumatika navrhnutá pre vozidlá 4×4; SUV a ľahké pickupy; ktorá kombinuje schopnosť jazdy na ceste s istotou v teréne.Dezén tvorí agresívne; na široko členené bloky s hlbokými drážkami; ktoré vytvárajú dostatok „hryzovacích“ hrán pre záber na nespevnenom povrchu a zároveň pomáhajú odvádzať vodu pre lepšiu trakciu na mokrom povrchu.Medzi hlavné prvky vzoru patria široké obvodové drážky na odvod vody a samočistiace ryhy; ktoré zabraňujú uviaznutiu kamenia v behúni a podporujú stabilné správanie pri jazde v blate alebo na štrku.Ramenné časti obvodu dezénu sú výrazné a robustné; čo zlepšuje stabilitu v zákrutách a prenos sily pri akcelerácii.Vďaka premyslenému usporiadaniu lamiel a blokov je pneumatika schopná ponúknuť rozumnú rovnováhu medzi trakčnými vlastnosťami v ľahkom teréne a komfortom a ovládateľnosťou na bežných asfaltových vozovkách.Celkový design dezénu je zameraný na univerzálne použitie počas celého roka a zároveň dokáže zvládať aj náročnejšie podmienky off-road
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 114 (1180kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 189.44 l |
| Dezén | DISCOVERER AT3 4S |
| Druh | All Terrain |
| EPREL | 1266230 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 75 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo