Cooper Discoverer A/T3 Sport 2 je all-terrain celoročná pneumatika; ktorá kombinuje schopnosť jazdy mimo spevnenej cesty s istotou a stabilitou na bežných cestách.Dezén má robustný; dobre členený vzor; ktorý zaisťuje vyvážené vlastnosti ako na asfalte; tak na nespevnených povrchoch; a je navrhnutý tak; aby zvládal blato; štrk aj sneh.Nová zmes dezénu zlepšuje priľnavosť a brzdenie na mokrej vozovke; zatiaľ čo robustné bloky a hlboké drážky pomáhajú odolávať prerezávaniu a odlamovaniu kamienkov; čo zvyšuje životnosť pri terénnom použití.Dezén je doplnený zvýšenou ochranou bočníc a zmesí; ktorá chráni pneumatiku pred účinkami ozónu a UV žiarenia a bráni zafarbeniu bieleho nápisu na bočnici; čím si pneumatika zachováva atraktívny vzhľad dlhšie.Celkovo design dezénu kladie dôraz na dobrú trakciu na rôznych povrchoch; rovnomerné opotrebenie a komfortnú jazdu pri každodennej prevádzke aj v ľahšom teréne.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 116 (1250kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 193.12 l |
| Dezén | DISCOVERER AT3 SPORT 2 |
| Druh | All Terrain |
| EPREL | 1266496 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo