KRISTALL CONTROL SUV - Vysokovýkonná pneumatika SUV pre náročné zimné podmienky.Blokové výstuhy SUV: Výbežky medzi centrálnymi blokmi vedú k zvýšeniu pevnosti behúňa; vďaka čomu dodávajú vozidlám SUV zvýšenú stabilitu na suchých vozovkách.Technológia SnowCatcher: Centrálne drážky vytvárajú vzájomne prepojenú sieť; ktorá zachytáva sneh pri jazde; vďaka čomu môžete šoférovať ďalej aj v krutých snehových podmienkach a získate vynikajúcu kontrolu na snehu.3D Bubble Blades: Rovné lamely na vrchnej časti dezénu umožňujú prítomnosť väčšieho objemu gumy.V kombinácii s funkciou 3D bublinkových lopatiek poskytuje silnejšie bloky pre lepšiu ovládateľnosť na suchých vozovkách; vďaka čomu prináša vysoký výkon na suchu na zimných cestách.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúce ovládanie na snehu.- Zvýšená stabilita vozidla SUV.- Dlhá kilometrová životnosť.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 138.78 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 2517734 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | KRISTALL CONTROL SUV |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo