Cooper Discoverer Winter je zimná pneumatika určená predovšetkým pre SUV a 4×4 vozidlá; ktoré kladie dôraz na priľnavosť; brzdenie a ovládateľnosť v náročných zimných podmienkach.Dezén má smerový vzor s centrálnym rebrom a zubatými snehovými drážkami; ktoré zvyšujú kontakt s mokrým snehom a zlepšujú trakciu.Jemné 3D lamely vo vzorke vytvárajú hryzavé hrany pre lepšie brzdenie a ovládanie na snehu a ľade; zatiaľ čo optimalizovaná zmes s vysokým obsahom siliky pomáha udržovať pružnosť aj pri nízkych teplotách.Celkovo dezén ponúka účinný odvod vody a kašovitého snehu; stabilné riadenie a istý záber na zasnežených alebo namrznutých cestách; čo zvyšuje bezpečnosť v chladnom období.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 88.57 l |
| Dezén | DISCOVERER WINTER |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 1266437 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo