Cooper Tires WeatherMaster WSC je zimnou pneumatikou s dezénom optimalizovaným pre náročné zimné podmienky; sneh a ľad.Dezén má smerový vzor; ktorý efektívne odvádza vodu; kašovitý sneh a znižuje aquaplaning; a zároveň zlepšuje trakciu pri akcelerácii v snehu. Patented Snow Groove design vytvára zvýšený záber sneh-na-sneh pre lepšiu priľnavosť v zime. Solídne centrálne rebro zlepšuje smerovú odozvu a stabilitu a súčasne prispieva k nižšej hladine hluku pri jazde.Vďaka vysokému počtu lamiel a technológii zmesi s veľkým podielom siliky je WSC pneumatikou; ktorá lepšie udržuje pružnosť a trakciu aj pri veľmi nízkych teplotách; a dá sa často hrotovať pre extrémne ľadové podmienky.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 137.59 l |
| EPREL | 1268320 |
| Dezén | WEATHERMASTER WSC |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo