KRISTALL CONTROL SUV - Vysokovýkonná pneumatika SUV pre náročné zimné podmienky.Blokové výstuhy SUV: Výbežky medzi centrálnymi blokmi vedú k zvýšeniu pevnosti behúňa; vďaka čomu dodávajú vozidlám SUV zvýšenú stabilitu na suchých vozovkách.Technológia SnowCatcher: Centrálne drážky vytvárajú vzájomne prepojenú sieť; ktorá zachytáva sneh pri jazde; vďaka čomu môžete šoférovať ďalej aj v krutých snehových podmienkach a získate vynikajúcu kontrolu na snehu.3D Bubble Blades: Rovné lamely na vrchnej časti dezénu umožňujú prítomnosť väčšieho objemu gumy.V kombinácii s funkciou 3D bublinkových lopatiek poskytuje silnejšie bloky pre lepšiu ovládateľnosť na suchých vozovkách; vďaka čomu prináša vysoký výkon na suchu na zimných cestách.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúce ovládanie na snehu.- Zvýšená stabilita vozidla SUV.- Dlhá kilometrová životnosť.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 107.58 l |
| EPREL | 2415133 |
| Dezén | KRISTALL CONTROL SUV |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo