Cooper Zeon Cross Range je mid-range letná pneumatika s univerzálnym vzorom; ktorý má vyváženú kombináciu rebrovitej stredovej časti a obvodových drážok pre dobrý odvod vody a stabilné správanie v zákrutách.Vďaka členeniu blokov a lamiel dezén zaisťuje primeranú trakciu na suchých aj mokrých cestách; s dôrazom na každodenný komfort a jazdu bez vibrácií.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 2174368 |
| Objem | 166.80 l |
| Špecifikácia | MO-S |
| Dezén | ZEON CROSS RANGE |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo