Cooper Discoverer ATT je všestranná letná pneumatika typu 60% cesty / 40% terén; navrhnutá pre SUV a crossover vozidlá; ktorá kombinuje schopnosť jazdy mimo zpevnenej cesty s pohodlím a nízkou hlučnosťou na bežných vozovkách.Dezén má špeciálne navrhnuté drážky „Whisper Grooves™“; ktoré pôsobia ako zvuková bariéra a pomáhajú znižovať prenos hluku z behúňa do kabíny; čo prispieva k tichšej premávke.Pneumatika má centrálne žebro a dobre členený vzor blokov; ktoré zaisťujú dobrú trakciu a efektívne prenos krútiaceho momentu ako na ceste; tak pri ľahšom teréne.Dezén je doplnený prvkami na vyhadzovanie kamenov; ktoré pomáhajú odvádzať malé kamínky z behúňa; udržujú jeho čistotu a zlepšujú trakciu na nespevnených povrchoch.Konštrukcia pneumatiky a použitá zmes tiež prispievajú k zvýšenej odolnosti voči poškodeniu a rovnomernému opotrebovaniu. Celkovo je dezén navrhnutý tak; aby ponúkal vyvážený kompromis medzi izbou a komfortom na ceste a schopnosťou zvládať aj ľahšie off-road podmienky.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 148.49 l |
| Dezén | DISCOVERER ATT |
| Druh | All Terrain |
| EPREL | 1266378 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo