Cooper Cobra G/T je klasická letná cestná pneumatika s výrazne športovým; retro vzhľadom inšpirovaným érou amerických muscle carov. Dezén je symetrický a smerovo neorientovaný; čo umožňuje jednoduchšiu montáž a prispieva k rovnomernému opotrebovaniu behúňa.Štyri pozdĺžne drážky účinne odvádzajú vodu z kontaktnej plochy a pomáhajú znižovať riziko akvaplaningu pri jazde na mokrej vozovke.Masívne ramenné bloky zaisťujú lepšiu stabilitu v zákrutách a podporujú istejší prenos výkonu pri akcelerácii. Stredová časť dezénu s hustejším lamelovaním napomáha udržať priľnavosť aj za dažďa.Typickým vizuálnym prvkom je biely vystúpený nápis na bočnici; ktorý podčiarkuje klasický americký charakter pneumatiky.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Classic |
| Objem | 108.99 l |
| EPREL | 411155 |
| Dezén | COBRA G/T |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo