STABILNÉ OVLÁDANIE Najvyššie skóre za brzdenie na suchu a ovládateľnosť na mokrom povrchu. Pneumatiky SCORPION™ sú špeciálne navrhnuté tak; aby zlepšili zážitok z jazdy vášho SUV a poskytovali istotu; ovládateľnosť a presnosť. Tieto pneumatiky ponúkajú pozoruhodnú odozvu na mokrom povrchu. Vynikajúce brzdenie na mokrom povrchu a aquaplaning - 100% hodnotenie triedy A. Výkon zostáva na vrchole aj na suchom povrchu. JAZDNÝ KOMFORT Nízke emisie hluku a znížené vibrácie Pneumatiky SCORPION™ sú vyladené pre potešenie z jazdy zamerané na pohodlie; zaisťujú plynulú a príjemnú jazdu vďaka nízkym emisiám hluku a mäkkej ovládateľnosti.DLHO TRVAJÚCE CESTY Vynikajúci kilometrový výkon a účinnosť Pneumatiky SCORPION™ sú prémiovou voľbou pre vodičov SUV; navrhnuté tak; aby si zachovali brzdný a ovládateľný výkon po celú dobu životnosti pneumatiky vďaka špecializovanému vývoju dezénu. Zaisťujú tiež vysokú účinnosť s nízkym valivým odporom⁴; čo umocňuje zážitok z jazdy vášho SUV; najmä na dlhých cestách.Štýlová jazda Kontrastný dizajn bočnice pneumatiky zdôrazňuje štýl vášho SUV.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 2527312 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | SCORPION (S3) |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo