Druhá generácia pneumatík Pirelli POWERGY™ je riešením pre vodičov; ktorí hľadajú spoľahlivú letnú pneumatiku; ktorá spĺňa renomované štandardy kvality spoločnosti Pirelli. Pneumatika POWERGY™ 2; navrhnutá pre tempo mesta a pripravená na občasné výlety; ponúka skvelú kontrolu a plynulú jazdu v každodenných situáciách. Tieto letné pneumatiky; vyvinuté pre vysokú účinnosť; poskytujú konzistentnú jazdu počas vašich každodenných ciest vďaka nízkemu valivému odporu. Navyše sa modernizovaný dizajn pneumatík Pirelli POWERGY™ 2 vyznačuje zvýšeným kilometrovým výkonom.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 2464260 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | POWERGY 2 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo