Nový P ZERO™ R je výberom prestížnych výrobcov automobilov; ktorí maximalizujú výkon na ceste a potešenie z jazdy svojich najnovších športových vozidiel a super SUV. Jeho nové zmesi a dizajn rozširujú dynamický výkon na široký pracovný rozsah; v mokrých aj suchých podmienkach; pričom zlepšujú valivý odpor; hluk; komfort a kilometrový výkon; čo umožňuje každodenné používanie moderného športového vozidla. Nový P ZERO™ R je dostupný aj s technológiou ELECT™ pre modely PHEV a BEV
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 108 (1000kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 2404085 |
| Zosilnenie | HL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | BOV |
| Dezén | PZERO R |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo