Pneumatika Yokohama Advan V61 je letná pneumatika navrhnutá pre vysokovýkonné vozidlá a športové automobily. Tento model sa vyznačuje vynikajúcou trakciou a ovládateľnosťou; čo poskytuje vodičom vynikajúci pocit stability a kontroly na suchých povrchoch. Svojou špeciálnou zmesou zvyšuje aj adhéziu na ceste; čo zlepšuje bezpečnosť a dynamiku jazdy. Dizajn dezénu je optimalizovaný pre rýchlu odtok vody; čo zabezpečuje efektívny výkon aj na mokrých cestách. Táto pneumatika je určená pre tých; ktorí vyžadujú vysoký výkon a precízne ovládanie; či už na bežných cestách alebo na okruhoch.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | A |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 2243776 |
| Objem | 132.00 l |
| Dezén | ADVAN V61 |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo