EcoContact 6 Q - Objavte viac s pneumatikou; ktorá potrebuje menej.Nemecká bezpečnosť; kamkoľvek idete.EcoContact™ 6 Q poskytuje nižšie emisie zvuku vďaka zdokonaleným technológiám dezénu v blokoch; lamelách a bočných drážkach bez kompromisov v iných výkonnostných aspektoch.Vďaka najlepšej rovnováhe medzi veľkosťou pneumatík a distribúciou komponentov; EcoContact™ 6 Q a jej high-tech silika zmes zlepšujú valivý odpor; takže znižujete spotrebu paliva aj emisie CO2.Nech vás vaša cesta zavedie kamkoľvek; EcoContact™ 6 Q sa dokonale prispôsobí podmienkam na ceste. Pokročilá zmes GreenChili™ 2.0 znižuje opotrebovanie pneumatík; takže môžete ísť ďalej.Existuje výkon za mokra; výkon na suchu a potom je tu EcoContact™ 6 Q.Hlavné výhody:- Znížená spotreba paliva a emisie CO2.- Choďte ďalej vďaka zmesi Green Chili 2.0.- Vynikajúci jazdný výkon.- Optimalizované záberové vlastnosti.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | A |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 1198823 |
| Objem | 82.95 l |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | EcoContact 6 Q |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo